Samochody francuskie

 

Samochody francuskie, jak każdy inny samochód, mają swoją własną listę problemów. Jednak najczęstsze problemy dotyczą układu elektrycznego i silnika. Układ elektryczny we francuskich samochodach jest często stary i będzie wymagał wymiany w pewnym momencie. Silnik jest również problemem, ponieważ bardzo trudno jest znaleźć używane części do aut francuskich w tym do silników

 

Samochody niemieckie

 

Niemieckie samochody są znane z tego, że mają wiele problemów, jeśli chodzi o system elektryczny, ale mają też pewne problemy z zawieszeniem i wspomaganiem kierownicy. Układ zawieszenia może się poluzować z czasem i spowodować problemy z obsługą i hamowaniem. Układ wspomagania kierownicy może wyciekać płyn na drogę i utrudniać jazdę bez odpowiedniej konserwacji.

 

Czeskie samochody

 

Czeskie samochody mają wiele małych problemów, które będą się sumować w czasie, jeśli nie zadbano o nie właściwie. Niektóre z nich to: złe hamulce, złe opony, złe przyspieszenie, złe systemy klimatyzacji i zła wydajność paliwa (przebieg gazu). Te problemy sprawią, że jazda będzie niewygodna lub niebezpieczna dla kierowców, którzy nie dbają o swoje pojazdy prawidłowo!