Świat motoryzacji ciągle się zmienia dzięki nowym technologiom i innowacjom, co może utrudniać bycie na bieżąco. Aby pomóc Ci być na bieżąco z tym, co nowego w branży motoryzacyjnej, oto kilka historii z tego tygodnia:

W What Could Be a Game-Changer for Drivers, Google ogłosiło, że jego samojezdne samochody przejechały prawie 700 000 mil. Samochody nie brały jeszcze udziału w poważnym wypadku – tylko jedna drobna kolizja, która była winą innego kierowcy, który przejechał na czerwonym świetle.

W Yet Another Advancement in Automotive Technology, Ford ogłosił, że do 2017 roku wypuści na rynek bezprzewodową podkładkę do ładowania urządzeń elektronicznych. Urządzenie to wyeliminowałoby konieczność podłączania telefonów komórkowych i innych urządzeń podczas jazdy, czyniąc ją bezpieczniejszą i wygodniejszą.

Jeśli zamierzasz kupić nowy samochód i chcesz wiedzieć, co jest na tapecie w nadchodzącym roku, Consumer Reports ma kilka rad: Poczekaj do 2017 roku. Przytaczają kilka powodów, dla których czekanie się opłaci – na przykład, całkowicie nowa wersja Subaru Outback będzie dostępna w przyszłym roku, jak również zaktualizowane modele innych popularnych pojazdów, takich jak Toyota Highlander i Honda Pilot. Więcej na beautyride.pl