Biblioteka domowa to pomieszczenie w Twoim domu, które pełni funkcję biblioteki. Mieści kolekcję książek, magazynów i innych materiałów do czytania. Domowa biblioteka może być pokojem w twoim domu, że ty ustawiasz aside dla purpose, lub ja może być półką lub sekcją żywy pokój, den lub rodzinny pokój. Zaletą posiadania domowej biblioteki jest to, że możesz trzymać wszystkie swoje książki w jednym miejscu i organizować je zgodnie z tym, co chcesz czytać dalej.

Ten artykuł wyjaśnia, jak stworzyć domową bibliotekę i jak uczynić ją funkcjonalną.

Wybierz obszar, w którym chcesz mieć swoją bibliotekę. Możesz przekształcić istniejącą przestrzeń, jak nieużywana szafa, ponownie wykorzystać starą szafkę lub uzyskać kreatywność z niektórymi projektami DIY. Kup odpowiedni rodzaj mebli. Potrzebujesz regałów na książki, krzeseł i stołów. Bookcases no są drogie ale ty musisz zapewniać one są sturdy dosyć trzymać twój książki i robią od materiałów które no uszkadzają książki nad czasem. Jeśli to możliwe, kup podwójne regały (takie, które mają dwoje drzwi na górze).

Zdecyduj, jak wiele różnorodności chcesz. Czy chcesz wiele różnych rodzajów książek, czy wolisz mieć tylko jeden rodzaj? Czy lubisz duże książki, czy małe? Twarde okładki czy paperbacki? Papierowe okładki są tańsze i lżejsze, ale zużywają się przy wielokrotnym użyciu i nie będą stały prosto bez pomocy innej książki lub czegoś innego pod nimi. Twarde okładki wymagają więcej pieniędzy z góry, ale wytrzymają więcej czytania i będą trwać dłużej niż paperbacki. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie http://dompodkontrola.pl/.