Podczas gdy istnieje wiele produktów na rynku do czyszczenia okien, wiele z nich pochodzi z wątpliwych składników chemicznych, które mogą być złe dla naszego zdrowia i złe dla środowiska. Istnieje wiele innych sposobów, aby utrzymać nasze okna samochodowe czyste i błyszczące bez uciekania się do szkodliwych chemikaliów.

Najprostszym sposobem jest po prostu wyczyszczenie ich z odrobiną wody i octu. Ocet zetnie brud, a woda pomoże roztworowi pozostać na szkle.

Inną opcją jest użycie mydła do naczyń i wody. To działa najlepiej z mikrofibry, co jest świetne, ponieważ nie pozostawia kłaczków za sobą jak ręczniki papierowe lub szmaty będzie.

Trzecią opcją jest użycie chusteczek dla dzieci lub arkuszy do suszenia, które mogą być używane jako środki czyszczące, gdy nie używasz ich w ich pierwotnym celu (np. zmiana pieluchy lub suszenie swetra).

W przypadku uporczywych zabrudzeń spróbuj pocierać szybę w małych kółkach zmiętym kawałkiem gazety. Kiedy już usuniesz duże kawałki, użyj jednej z powyższych metod, aby dokończyć czyszczenie. Zapraszamy również na stronę http://glamourlife.pl/