Źródło: https://taxi-zakopane.pl/

Jak wygląda oferta taxi w Zakopanem?

Taxi w Zakopanem służy oczywiście przede wszystkim jako środek transportu po tej miejscowości, choć nasza firma obsługuje też dłuższe trasy. Oprócz tego poszerzyliśmy ofertę o dodatkowe usługi, które mogą być przydatne przy wielu różnych okazjach. Będą nimi zainteresowani przede wszystkim przybywający tu turyści, których nie brakuje w tym rejonie praktycznie przez cały rok. Może to być jednak również dogodna opcja dla stałych mieszkańców tego urokliwego miasta.

Kursy krótkie i długie

Głównym punktem naszej oferty są przewozy osób, które realizujemy samochodami mogącymi pomieścić nawet do 8 osób. To zatem świetne rozwiązanie bez względu na to, czy chcesz gdzieś pojechać samemu, z drugą połówką czy może z większą grupą przyjaciół lub rodziną.
Ułatwiamy transport nawet na dłuższych dystansach, co jest szczególnie korzystne, gdy chcesz dostać się na drugi koniec miasta. Obsługujemy nawet trasy po okolicy, więc możesz pojechać z nami bezpośrednio do szlaków, dolin, stoków czy znajdujących się w tym regionie basenów termalnych. Pomagamy też przy transferach na lotniska i dworce.

By admin