Źródło: https://krakow.movme.pl/

Szukasz taniego taxi w Krakowie? Najlepsze ceny otrzymasz w Movme!

Tanie taxi w Krakowie zamówisz, korzystając z aplikacji Movme. Stosujemy innowacyjny system, w którym wartość kursu jest ustalana w formie licytacji. Tym samym możesz proponować swoje ceny i realnie wpływać na to, ile zapłacisz za taksówkę. Sprawdź szczegóły i już teraz ciesz się sprawdzonym oraz przystępnym dla portfela taxi.

Samemu proponuj stawki

Taksówka, w przypadku której sam proponujesz cenę za przejazd? Być może trudno w to uwierzyć, ale z nami taka opcja jest możliwa. W Movme sam proponujesz cenę za kurs, a kierowcy mogą przyjąć taką ofertę lub zaproponować w odpowiedzi inną stawkę. Tym samym przejazdy zamawiasz tak naprawdę w formie licytacji. Dodatkowo ważna informacja jest taka, że w momencie, w którym ustalicie już z kierowcą cenę, odpowiadającą obu stronom, ta cena staje się gwarantowana i masz pewność, że za swój przejazd nie zapłacisz więcej. Takie rozwiązanie sprawia, że z Movme możesz pojechać taksówką w zdecydowanie najlepszej cenie.

Jak skorzystać z oferty?

Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Wystarczy zacząć od pobrania aplikacji z App Store lub Google Play i jej instalacji. Następnie należy przejść przez krótki proces rejestracji, po czym można już zamawiać przejazd. Żeby to zrobić, należy podać adres początkowy i końcowy, a następnie zaproponować cenę, którą uważasz za uczciwą za przejazd taksówką na takim odcinku. Następny ruch należy do kierowców, którzy mogą przyjąć propozycję lub przedstawić kontrofertę. Następnie pozostaje już tylko wybrać kierowcę, z którym chcesz pojechać. W dokonaniu wyboru pomaga również nasz system oceniania kierowców. W taksówkach akceptujemy płatności gotówką i kartą. Oprócz tego umożliwiamy płatności online, które są bardzo wygodne dla osób preferujących rozliczenia bezgotówkowe. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

By admin