Tworzenie zaproszenia ślubnego przypomina tworzenie reklamy: chcesz mieć pewność, że jest ono zarówno skuteczne, jak i zapadające w pamięć. Zaproszenie ślubne jest pierwszą okazją, aby powiedzieć ludziom o szczegółach swojego wielkiego dnia i sprawić, że będą podekscytowani – projekt, suknia, jedzenie, itp. A z szerokiej gamy zaproszeń ślubnych dostępnych dzisiaj, istnieją wszelkiego rodzaju sposoby, aby wyrazić siebie i uzyskać tę wiadomość przez tych, którzy będą oglądać swój wielki dzień przez obiektyw tej małej karty.

Istnieją w zasadzie trzy rodzaje projektów, które można wybrać. Lustrowany lub ręcznie napisany projekt wygląda świetnie jako tło zdjęcia lub jako wydruk na kartce papieru. Jednak jeśli masz jakiekolwiek powody, aby myśleć, że może to prowadzić do kradzieży tożsamości (bardzo powszechny problem dzięki nowoczesnej technologii), to nawet nie rozważaj zrobienia tego. Ilustracja lub styl hand-lettering, w którym istnieją małe elementy, które gubią się po zmniejszeniu rozmiaru, może również otworzyć pewne luki prawne dla kogoś, kto chce rościć sobie prawa intelektualne do swojego projektu i używać go do własnych celów. Wreszcie, ilustrowany lub ręcznie rysowany projekt może nie być tak pamiętny, jak można by się spodziewać.

Wszystkie niezbędne elementy powinny być zawarte w każdym zaproszeniu ślubnym. Niezbędne elementy obejmują:

  1. Datę i godzinę ślubu
  2. Miejsce Ślubu (wystarczy adres i miejscowość)
  3. Imiona i nazwiska Pary Młodej
  4. Opis ceremonii (Rodzaj ceremonii lub sposób jej przeprowadzenia)

Zapraszamy również na stronę http://clevermedia.pl/, gdzie dowiesz się więcej m.in. na tematy medialne czy planowania finansów, np. tuż przed ślubem.