Źródło: https://baltic-spa.pl

Apartamenty nad morzem przy plaży a pokoje położone dalej od linii Bałtyku

Apartamenty nad morzem przy plaży posiadają jedną, podstawową zaletę: nadbrzeże znajduje się zaledwie kilka kroków od pokoju. W końcu nie po to nad Bałtyk pokonuje się setki kilometrów, aby wakacje spędzać z dala od widoku na morze. Goście Baltic Spa nie mają tego problemu, bo nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się zaledwie 100 metrów od plaży, a każdy pokój ma dostęp do balkonu. Jakie realne korzyści daje to turystom? Czy pokój blisko Bałtyku to rzeczywiście dobry pomysł?

Udogodnienia dla dzieci, dorosłych i seniorów

Fakt, że z wakacyjnego apartamentu niemal poczuć można morskie fale, gwarantuje sporo udogodnień. Gorącym latem nie trzeba pokonywać dużych odległości, żeby wraz z akcesoriami przydatnymi na plaży położyć się na rozgrzanym piasku. Drogę z pokoju na wybrzeże pokonać można pieszo nawet z dziećmi, przez co nad Bałtykiem nie trzeba przemieszczać się prywatnym autem, wynajmować taksówek, czy wreszcie korzystać z transportu publicznego. Apartament blisko plaży pozwala także, by w ciągu dnia wielokrotnie krążyć pomiędzy pokojem a wybrzeżem. Jest to przydatne zwłaszcza dla turystów z małymi dziećmi czy tych, którzy w przerwie od wakacyjnego lenistwa mają ochotę na posiłek w obiekcie wypoczynkowym. Naturalnie niedaleka odległość pokoju od plaży to także okazja do bycia aktywnym. Seniorzy mogą udać się na relaksujący spacer, a dorośli na jogging.

W przypadku turystów odwiedzających nasz ośrodek wypoczynkowy, czyli Baltic Spa to jeszcze jedno udogodnienie. Świnoujście otoczone jest bowiem plażami utrzymanymi w wyjątkowej czystości, gdzie ochrona natury idzie w parze z rozwojem infrastruktury. Świadczy o tym międzynarodowe odznaczenie, przyznane terenom piaszczystym wokół miasta – „Błękitna Flaga”. Turyści odwiedzający plaże blisko Baltic Spa mogą być pewni, że zarówno oni, jak i ich mali podopieczni nie znajdą w piasku niebezpiecznych odpadów, szkła, czy niedopałków. Wypoczynek na wybrzeżu położonym zaledwie 100 metrów od pokoju jest więc w tym wypadku wyjątkowo relaksujący i pozbawiony trosk.

By admin